Skontaktuj się z nami 696 293 362 biuro@artdecor.net.pl

Jesteśmy agencją reklamową zajmującą się kompleksową obsługą firm i klientów indywidualnych w zakresie szeroko pojętej reklamy wizualnej.

Połączenie świeżości wraz z nowatorskimi rozwiązaniami, doświadczeniem oraz tradycją budowaną od 1993 roku pozwala nam na efektywną pomoc w promowaniu marki i produktu.

Projektowane przez nas reklamy cechują się nowoczesnym wzornictwem i możliwością zastosowania różnorodnych technik produkcji. Całość usług realizujemy kompleksowo opierając się wyłącznie o prace naszego zespołu oraz własne zasoby sprzętowe od projektu po montaż, co przekłada się znacząco na jakość i cenę wykonanych przez nas reklam.

Dysponujemy ploterem frezującym CNC, ploterem termicznym, ploterem tnącym do folii samoprzylepnych, termoformierką, ploterem drukującym, piaskarką.

Jako jedna z nielicznych firm reklamowych wdrożylismy technologię artystycznego piaskowania 3D, którą z powodzeniem wykorzystujemy do produkcji oryginalnych akcesoriów reklamowych ze szkła, luster, ceramiki i kamienia (marmur, granit).

Zapraszamy do współpracy.